Havuzlar İnşaat 1986 yılından itibaren birçok proje uygulamıştır. Kadromuzda bulunan mimar mühendis ve diğer çalışma arkadaşlarımız ile birlikte günün teknolojisine uygun binalar inşaa eden Havuzlar İnşaat projelerinde kalitesini kanıtlamıştır.

Bursa’nın çeşitli ilçelerinde daha önce bitirmiş olduğu projelere istinaden mevcut yapılaşmayı ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak kullanışlı mekan anlayışına uygun projeleri sizlerin kullanımına sunmaktayız. Projelerimizde günün modern şartlarına uygun ısı, su, ses yalıtımına ve deprem yönetmeliğine uygun binalar inşaa etmekteyiz.

Neden Havuzlar İnşaat Yapı ?

Kısaca yaptığımız işlerden bilgi verecek olursak; bahçe duvarı ve dış cephe doğaltaş kaplama, istenilen kalite ve modelde çelik kapı, lake iç oda kapıları, mutfak dolabı, laminant parke, parke cila, her marka her kalitede fayans kalebodur, alçı sıva, saten boya, kartonpiyer, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, elektrik tesisatı, kırım döküm yapı onarım ve komple anahtar teslim tadilat hizmeti vermekteyiz. Tamamen ücretsiz keşif yaparak sizin talebinizi dinleyerek size uygun projeyi fiyatlandırıp onayınızı alıp sözleşmemizi imzalayarak işi vaad ettiğimiz tarihte eksiksiz teslim etmekteyiz.

Hizmet alanlarımız;

Otel – Yalı – Villa – Daireler – İş yerleri – Okul Tadilatı – Fabrika Tadilatı

“En büyük başarımız müşterimilerimizin memnuniyetidir.”